MIT TARTALMAZ?
  • Petróczi Gábor iskolaigazgató, köznevelési szakértő és tanfelügyelő szakmai bemutató anyagát az ellenőrzés és az önértékelés folyamatáról.
  • A legfrissebb jogszabályoknak megfelelő, 2020-as dokumentumminták Petróczi Gábor tollából.
  • Tanácsadói szolgáltatást – Szakértőnk: Petróczi Gábor iskolaigazgató, köznevelési szakértő, tanfelügyelő.
  • Dokumentumsablonokat, ellenőrzési listákat
  • Bemutató videót az ellenőrzésről és az önértékelésről
  • Gyakorlati tanácsokat tartalmazó felkészítő anyagokat
Érdekel
MIRE LESZEK KÉPES?
  • Átlátni a pedagógiai-szakmai ellenőrzés folyamatát
  • Ütemezni a teendőit az ellenőrzésre való felkészülés során
  • Önellenőrzést végrehajtani
  • Felülvizsgálni dokumentumait
  • Vezetőként segítséget nyújtani pedagógus-kollégáinak
  • Pedagógusként felkészülni a tanfelügyelői látogatásra
Érdekel
MÁSOK ÍGY HASZNÁLTÁK
„Nemrég újítottuk meg az előfizetésünket, mivel elégedettek voltunk a termékkel. Elsősorban a kapcsolódó képzéseket emelném ki, mert az online forma nagyon megkönnyíti a dolgunkat, mivel nem kell utazgatni.”
(Pittlikné Bóta Judit, megbízott igazgató, Őrbottyán)
„A termék megfelel az elvárásaimnak, gyakran használom vezetői gyakorlatomban. Azt emelném ki, hogy naprakész információkat tudok meríteni belőle.”
(Horváthné Vincze Judit, iskolaigazgató, Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium)
HOZZÁFÉRÉS MOST!

Rendelje meg komplex online szakmai segédanyagunkat, vagy próbálja ki díjmentesen akár azonnal!

Kipróbálom az ingyenes verziót
A gomb megnyomásával elfogadja adatvédelmi szabályzatunkat, és önként kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy az abban foglaltaknak megfelelően a Menedzser Praxis Kft. visszavonásig kezelje és tárolja adatait. Hozzájárulása után tiltakozhat személyes adatai kezelése ellen valamint bármikor kérheti adatainak helyesbítését,törlését, korlátozását.
A SZOLGÁLTATÁS ELŐFIZETÉSÉNEK DÍJA 29.900 FT + ÁFA (BRUTTÓ 37 973 FT). A megrendelést követően azonnali hozzáférést kap a rendszerhez.